Oferta

Prowadzenie firmowego fanpag’a na Facebooku

Jesteś specjalistą w Tym co robisz, i zapewne przynosi to jakieś zyski. Zaufaj także Nam jako specjalistom. Będziemy starali się kierować Twoją marką tak, abyś mógł osiągnąć z Tego jak największe korzyści. Nie jest to jednorazowa akcja, lecz długotrwała współpraca. Z naszą pomocą, masz szansę dotrzeć do nowych klientów. Chcesz poznać szczegóły ? Napisz bądź zadzwoń już teraz.

Jak wiesz zasięg organiczny postów maleje cały czas, Facebook wymusza wręcz korzystanie z rozwiązań reklamowych aby móc skutecznie prowadzić fanpage. Słyszałeś o Messengerze? Wykorzystaj go w marketingu!.
Piksel Facebooka to niezwykle przydatne narzędzie w e-marketingu. Wklejając odpowiedni kod na swoją stronę internetową będziesz mógł dotrzeć do osób, które były na Twojej stronie, a nawet podzielić te osoby na grupy, które wykonały konkretną czynność np. oglądały konkretny produkt. Zainstalujemy piksel na Twojej stronie i powiemy jak możesz z niego korzystać aby wykorzystać w pełni jego potencjał i dostosować go do Twoich potrzeb.
Twoja firma prowadzi fanpge? To świetnie! Teraz czas, aby zaczął Ci się opłacać. Pokierujemy Twoją kampanią reklamową tak, abyś osiągnął zakładane cele, oraz nie wydał na promocję majątku. Jeżeli chcesz poznać szczegóły prosimy kliknij poniżej.
Otwórz chat
1
Close chat
Cześć! Dzięki wielkie za wizytę:) Jeżeli masz jakieś pytania pisz śmiało:)

Start