Oferta

Prowadzenie firmowego fanpag’a na Facebooku

Jesteś specjalistą w Tym co robisz, i zapewne przynosi to jakieś zyski. Zaufaj także Nam jako specjalistom. Będziemy starali się kierować Twoją marką tak, abyś mógł osiągnąć z Tego jak największe korzyści. Nie jest to jednorazowa akcja, lecz długotrwała współpraca. Z naszą pomocą, masz szansę dotrzeć do nowych klientów. Chcesz poznać szczegóły ? Napisz bądź zadzwoń już teraz.

 

Automatyzacja komunikacji

Wiele ostatnimi czasy mówi się nt. czatbotów. Przygotujemy go dla Ciebie ! Co więcej ? Nauczymy Cię jak samemu później nim zarządzać, a także jak go rozubodywać o dodatkowe funkcjonalności.

 

Pixel instalacja i nie tylko

Piksel Facebooka to niezwykle przydatne narzędzie w e-marketingu. Wklejając odpowiedni kod na swoją stronę internetową będziesz mógł dotrzeć do osób, które były na Twojej stronie, a nawet podzielić te osoby na grupy, które wykonały konkretną czynność np. oglądały konkretny produkt. Zainstalujemy piksel na Twojej stronie i powiemy jak możesz z niego korzystać aby wykorzystać w pełni jego potencjał i dostosować go do Twoich potrzeb.

 

Pokierujemy Twoją reklamą !

Twoja firma prowadzi fanpge ? To świetnie ! Teraz czas, aby zaczął Ci się opłacać. Pokierujemy Twoją kampanią reklamową tak, abyś osiągnął zakładane cele, oraz nie wydał na promocję majątku. Jeżeli chcesz poznać szczegóły prosimy kliknij poniżej.

 

Konsultacje email

Jeżeli czujesz się na siłach, i nie potrzebujesz stałej współpracy. Ta oferta jest dla Ciebie. Może się zdarzyć, iż trafisz na zagadnienie, które sprawia Ci problem. Tego rodzaju konsulatacje są właśnie dla Ciebie.